Greita paskola internetu

Greita paskola dabar suteikiama 84 mėnesių laikotarpiui visiškai neišeinant iš namų. Didžiausia galima paskolos suma gali būti net 20 000 eurų!

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 6.50%

Gauti paskolą

Turbūt daugelis iš jūsų puikiai žinote, kas yra greita paskola. Dažniausiai greitos paskolos yra tapatinamos su greitųjų kreditų bendrovėmis, kurių šiomis dienomis mūsų šalyje yra daugybė. Ir tiesą sakant, tam yra labai svari priežastis. Didėjant tokių finansinių paslaugų paklausai natūraliai auga ir pasiūla. Trumpiau tariant, kaskart atsiranda vis daugiau naujų kreditorių, kurie stengiasi palankių pasiūlymų pagalba pritraukti daugiau klientų. Dėl šios priežasties labai dažnai greita paskola pasižymi ir žemomis palūkanomis bei palankia grąžinimo tvarka. Pavyzdžiui, nemaža dalis kredito bendrovių pirmą kartą dėl paskolos besikreipiantiems asmenims gali pasiūlyti paskolą be palūkanų. Tai reiškia, kad tokia paskola nepabrangsta ir vartotojas grąžina lygiai tiek pat, kiek yra pasiskolinęs. Žinoma, tokios sąlygos taikomos tik tol, kol vartotojas tinkamai įgyvendina sudarytoje paskolos sutartyje įtvirtintas sąlygas.

Kita vertus, greita paskola kai kuriems vartotojams asocijuojasi ir su labai lengva paskola. Tokiais atvejais pastebima, kad vartotojai atsainiau žvelgia į tokius finansinius įsipareigojimus. Be abejo, toks požiūris prie gero nepriveda. Tuomet būna labai paprasta susidurti su didelėmis finansinėmis skolomis ir sugadinti savo kredito istoriją. Todėl kiekvienas asmeninių finansų konsultantas jums gali patarti lygiai tą patį – į finansinius įsipareigojimus visuomet žvelkite labai atsakingai ir gautą paskolą stenkitės grąžinti būtent taip, kaip yra sulygta su kreditoriais sudarytoje paskolos sutartyje.

Be to, reikėtų atminti, kad paskolos grąžinimo įmokas reikia mokėti kiekvieną mėnesį. Tai sumažina ir bendrąsias vartotojo mėnesines pajamas, todėl jei nenorima susidurti su didesniu asmeninių finansų trūkumu, reikėtų atsisakyti tų išlaidų, kurios nėra būtinos. Ir net jei teigiate, kad jūs nesate išlaidūs, tai tikrai nereiškia, kad tarp savo patiriamų išlaidų jūs negalėtume atrasti tų, kurių atsisakius nepatirtumėte jokių papildomų nepatogumų. Taip pat svarbu, kad vartotojai, kurie naudojasi paskolomis, išsikeltų sau įvairius finansinius tikslus. Tai leistų sutvirtinti savo finansinį pagrindą ir kur kas efektyviau pajudėti pirmyn. Ką jau kalbėti apie tai, kad finansiniai tikslai leidžia atrasti ir didesnių papildomo uždarbio galimybių, tokiu būdu dar lengviau stabilizuojant savo asmeninę finansinę padėtį.

Greita paskola internetu

Jums staiga prireikė papildomų lėšų, tačiau jūs net nenutuokiate, kas galėtų suteikti papildomą finansinę pagalbą? Jei taip, tuomet nebesukite galvos ir nevarginkite savo artimųjų. Vietoje to, jums gali pagelbėti greita paskola internetu, kurią galėtų suteikti greitųjų kreditų bendrovės. Žinoma, galbūt iki šiol jums niekuomet nebuvo tekę naudotis kreditorių teikiamomis paslaugomis ir jūs baiminatės įsipareigoti, tačiau jei neturite kitos išeities, tikėtina, kad greitųjų kreditų bendrovių teikiamos finansinės paslaugos bus vienintelė ir pati sklandžiausia išeitis.

Taigi, jei nuspręsite pasinaudoti greita paskola internetu, pirmiausia turėtumėte atlikti kreditorių paiešką ir palyginti jų taikomus pasiūlymus. Galite būti tikri, kad jų bus daugybė, todėl norint pasinaudoti žemiausiomis palūkanomis pasižyminčia paskola, nereikėtų rinktis pirmos po ranka pasitaikiusios paskolos. Kita vertus, vieną po kito peržiūrinėti internetinius kreditorių tinklalapius taip pat nėra efektyvu ir praktiška, todėl jei norite sutaupyti daug papildomo laiko ir išvengti bereikalingų pastangų, galite pasinaudoti rekomendaciniais internetiniais tinklalapiais, kuriuose yra pateikiami sudaryti Lietuvoje oficialiai veikiančių greitųjų kreditų bendrovių sąrašai, su įvairiais jų taikomais pasiūlymais bei bendrosiomis paskolų teikimo sąlygomis.

Tuo tarpu, jei pasirinkimo procese jums kiltų papildomų klausimų, kurie būtų susiję su atsakingu skolinimusi, savo finansinės padėties vertinimu, išlaidų optimizavimu ir kitais su asmeniniais finansais susijusiais aspektais – nedvejodami galite kreiptis į profesionalius asmeninių finansų konsultantus, kurie maloniai atsakys į jums kylančius klausimus ir užtikrins, kad jums nebeliktų jokių neaiškumų.

Ir net jei galvojate, kad visa tai nėra būtina, turėtumėte suprasti, kad prisiimti papildomi finansiniai įsipareigojimai turės tiesioginės įtakos jūsų dabartinei finansinei padėčiai. Tai reiškia, kad pasikeis jūsų grynosios mėnesinės pajamos, kadangi kiekvieną mėnesį turėsite mokėti paskolos grąžinimo įmokas. Taigi, jei norite, kad greita paskola jums pagelbėtų, o ne pakenktų, turėtumėte į visą tai žvelgti su labai didele atsakomybe. Kuo daugiau dėmesio skirsite paskolos paieškai ir jos pasirinkimui, nepamirštant tinkamo savo asmeninių finansų valdymo, tuo lengviau galėsite sustiprinti savo finansinį pagrindą, kuris yra labai svarbus, jei norite gyventi sėkmingą gyvenimą.

Greita paskola bedarbiams

Pastebima, kad nemaža dalis vartotojų mano, kad paskolą gali gauti ir oficialaus darbo bei oficialių pajamų neturintys žmonės. Toks klaidingas įsitikinimas kyla dėl to, kad anuomet greitieji kreditai būdavo suteikiami labai paprastai ir bene kiekvienam dėl kredito besikreipusiam asmeniui. Tačiau jau ilgą laiką kreditoriams yra taikomi labai griežti reikalavimai, todėl tikrai nereikėtų manyti, kad kreipiantis į vartojimo paskolų teikėjus bedarbiui asmeniui bus suteikta paskola. Taip tikrai nenutiks, todėl jei jūs šią akimirką neturite oficialaus darbo, tačiau jums reikia gauti papildomų pinigų vienokiems ar kitokiems savo poreikiams, greita paskola bedarbiams galėtų būti suteikta pasinaudojus fizinių asmenų teikiamomis finansinėmis paslaugomis.

Trumpiau tariant, greita paskola bedarbiams yra galima, jei fiziniai asmenys sutinka skolinti oficialių pajamų neturinčiam žmogui. Įprastai tokiais atvejais yra skolinama su vekseliu. Kita vertus, tai yra pakankamai dažnas vartotojų pasirinkimas, todėl jei jums labai reikia pinigų, tikėtina, kad tokio pasirinkimo atveju galėsite išspręsti savo finansines problemas.

Tačiau vėlgi, jei kalbame apie kreipimąsi dėl paskolos, kai neturima darbo, reikėtų kalbėti ir apie jaučiamą didelę atsakomybę. Tai reiškia, kad prieš priimant sprendimą skolintis, reikėtų būti tikriems, kad paskolą galėsite grąžinti. Juk jei jūsų finansinė padėtis yra sudėtinga, papildomas finansinis įsipareigojimas bendrą padėtį gali tik dar labiau pabloginti, todėl jūs turite turėti labai aiškų planą, kuriuo vadovaudamiesi galėtumėte atsistoti ant kojų ir sutvirtinti savo finansinę padėtį.

Tuo tarpu, jei paskolą norite gauti tik tam, kad galėtumėte patenkinti savo poreikius, kurie niekaip nėra susiję su išgyvenimu ar tikslingu pinigų panaudojimu didesnių pajamų gavimui, tuomet labai tikėtina, kad jums teks susidurti su dar didesnėmis finansinėmis problemomis. Todėl jei nenorite patirti tokių didelių nepatogumų ir siekiate, kad jūsų asmeninė kredito istorija būtų švari, būtinai daug dėmesio skirkite savo asmeninių finansų valdymui ir tinkamiausios paskolos pasirinkimui. Jei skirsite pakankamai daug laiko ir pastangų, tikėtina, kad rasite patį efektyviausią finansinį sprendimą, kuris leistų jums lengviau atsipūsti ir pradėti judėti tinkama linkme.

Greita paskola nedirbantiems

Kai klausiama, ar greita paskola nedirbantiems gali būti suteikta šiuolaikinėse kredito bendrovėse, galima pateikti tik vieną vienintelį atsakymą – tikrai ne. Vartojimo paskolų teikėjams yra draudžiama teikti paskolas oficialaus darbo neturintiems asmenims. Jei žmogus neturi oficialaus darbo ir negauna pajamų, puikiai suprantama, kad kreditoriai tokį asmenį vertina neigiamai. Trumpiau tariant, toks klientas būna nemokus. Todėl visiškai suprantama, kodėl paskolos yra suteikiamos tik oficialias pajamas gaunantiems vartotojams, kurių kredito istorija yra švari.

Tačiau nereikėtų pamiršti, kad paskolos yra teikiamos ne tik greitųjų kreditų bendrovėse, kredito unijose ar komerciniuose bankuose. Greita paskola nedirbantiems gali būti suteikta ir kreipiantis į fizinius asmenis. Tokio sprendimo atveju su paskolos gavėju yra pasirašomas vekselis. Tai yra nuo įprastinės paskolos sutarties besiskiriantis dokumentas. Vekselio atveju visas teises įgyja paskolos teikėjas, todėl skolininkas turėtų elgtis dar atsakingiau ir visą tai vertinti kur kas rimčiau. Todėl jei vis dėlto jūs nuspręsite ieškoti paskolos iš žmonių ir kreipsitės į fizinius asmenis, būkite tikri, kad jums suteikta paskola nepridarys papildomų rūpesčių ir dar labiau nepablogins jūsų finansinės padėties.

Žinoma, galite sakyti, kad to numatyti nėra jokios galimybės, tačiau ar tikrai? Ar tikrai negalite peržiūrėti savo finansų ir įvertinti, kokia yra tikroji jūsų padėtis? Ar negalite nustatyti patiriamų išlaidų ir pasistengti atsisakyti tų, kurios nėra būtinos? Yra daugybė būdų, kaip būtų galima pagerinti savo finansinę padėtį, todėl jei jūs norite sėkmingai pasiekti savo tikslą, turėtumėte skirti pakankamai daug dėmesio savo asmeninių finansų valdymui.

Kuo daugiau dėmesio skirsite savo finansų planavimui ir tinkamam asmeninio biudžeto paskirstymui, tuo lengviau bus judėti pirmyn, išvengiant bet kokių papildomų finansinių problemų. Visa tai padės jums sustiprinti finansinį pagrindą, išmokti tinkamai optimizuoti savo gaunamas pajamas ir padės išvengti būtinybės kreiptis į kreditorius dėl naujų paskolų. Taigi, jei nepamiršite šių naudingų patarimų ir pasinaudosite greita paskola nedirbantiems, kurią gali suteikti fiziniai asmenys, labai tikėtina, kad jums neteks patirti didesnių finansinių praradimų.

Paskola visą parą

Tikrai ne visuomet galime iš anksto žinoti, kiek ir kada mums gali prireikti papildomų lėšų. Dažniausiai tai nutinka visiškai neplanuotai ir netikėtai, todėl kai patenkame į tokias nemalonias situacijas, greita paskola visą parą gali pateikti labai efektyvų sprendimą. Be abejo, tai yra finansinis įsipareigojimas, kuri privaloma vykdyti, tačiau jei į visą tai žvelgsite atsakingai, jūs neturėtumėte susidurti su papildomais rūpesčiais. Kaip bebūtų, prieš imant greitą paskolą visą parą, reikėtų žinoti keletą svarbių detalių.

Nusprendus, kad greita paskola yra vienintelė galima išeitis, padedanti lengviausiai išspręsti jūsų trumpalaikes finansines problemas, turėtumėte būti labai sąžiningi su savimi. Ką tai reiškia? Visų pirma, jūs turite būti tikri, kad paskolą galėsite grąžinti. Ir šiuo atveju tikrai nekalbame vien tik apie viltį. Jūsų žinojimas turi būti pagrįstas labai konkrečiais įrodymais, t.y. aiškiais ir apčiuopiamais skaičiais. Norint sužinoti tokią informaciją, reikėtų įvertinti savo gaunamas mėnesines pajamas ir patiriamas išlaidas. Žinoma, šie skaičiai kiekvienu atveju labai skiriasi, todėl jei sužinosite, koks yra jūsų grynųjų pinigų likutis tuomet, kai iš pajamų atimate išlaidas, galėsite suprasti ar jūs turėsite papildomų lėšų paskolos grąžinimo įmokoms padengti. Jei suprasite, kad atsakymas yra neigiamas, nemanykite, jog viskas yra jau prarasta. Priešingai. Tokiu atveju tiesiog turėtumėte pagalvoti apie išlaidų sumažinimą, tokiu būdu padidinant ir savo grynąsias pajamas.

Kai atliksite šią užduotį, taip pat reikėtų daug dėmesio skirti ir greitųjų kredito bendrovių peržiūrai. Kadangi kreditorių yra ne viena dešimtis, visas šis procesas, atliekant jį įprastiniu būdu, gali gerokai užtrukti. Todėl norint taupyti savo laiką ir pasirinkti patį efektyviausia sprendimą, būtų galima pasinaudoti internetiniais rekomendacinio pobūdžio internetiniais tinklalapiais, kuriuose vartotojams yra suteikiama galimybė vienoje vietoje rasti didelius Lietuvoje veikiančių kredito bendrovių ir kitokio tipo finansinių paslaugų teikėjų sąrašus. Tokiu atveju jūs išvengtumėte įvairių nepatogumų ir padidintumėte tikimybę kur kas lengviau ir greičiau rasti kreditorius, kurie paskolas siūlo pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Galiausiai beliktų užpildyti paskolos visiems paraišką ir sulaukti kreditorių atsakymo.

Paskola telefonu

Nors gyvename šiuolaikinių technologijų laikais, kuomet aplink mus kasdien yra daugybė įvairių išmanių sprendimų, tikrai ne kiekvienas esame pratę dažnai naudotis internetu. Ir nepaisant to, kad daugelio užduočių sprendimas interneto pagalba tampa kur kas lengvesnis bei efektyvesnis, tai tikrai nereiškia, kad vartotojai visiškai ignoruoja tradicinius sprendimus. Tą patį galime pastebėti ir tuomet, kai kalbame apie greitąsias paskolas. Žinoma, didžioji dalis vartotojų greitomis paskolomis naudojasi į pagalbą pasitelkdami internetą, tačiau kita dalis žmonių pirmenybę skiria tiesioginiams kontaktui telefonu. Trumpiau tariant, vis dar yra klientų, kuriems greita paskola telefonu atrodo kur kas patrauklesniu ir efektyvesniu pasirinkimu.

Tačiau vėlgi, greita paskola telefonu yra tiesiogiai susijusi ir su internetu. Trumpiau tariant, jei norime rasti pačiomis palankiausiomis palūkanomis ir grąžinimo tvarka pasižyminčią paskolą, pirmiausia mums verta pasinaudoti internetu, palyginant skirtingų greitųjų kreditų bendrovių pasiūlymus ir pasirenkant tą, kuris geriausiai atitinka mūsų keliamus reikalavimus. Kita vertus, greita paskola telefonu gali būti prilyginama ir šiuolaikiškiems sprendimams, kadangi tokį pasirinkimą gali suprasti ir netiesiogiai. Tai reiškia, kad greitą paskolą galite gauti paskolos paraišką užpildę internetu, naudodamiesi savo išmaniuoju telefonu. Tokie pasirinkimai tampa vis dažnesni šiuolaikinių vartotojų tarpe. Kaip žinia, nemenka dalis žmonių kur kas daugiau laiko praleidžia kasdien naudodamiesi savo išmaniaisiais telefonais nei kompiuteriu, todėl visiškai natūralu, kad daugelis pirmenybę skiria telefonams.

Taip pat reikėtų atminti, kad jei atliekate kreditorių paiešką, tai turėtumėte daryti pačiu lengviausiu būdu. Būtų labai nepraktiška ir neefektyvu, jei kaskart bandytumėte peržiūrėti kiekvienos kredito bendrovės internetinį tinklalapį. Todėl tokį sprendimą galite pakeisti šiek tiek kitokiu. Dabar galima nesunkiai rasti ne vieną internetinį tinklalapį, kuriame yra pateikiami oficialių Lietuvos kreditorių sąrašai. Tokie tinklalapiai pagelbėja daugeliui vartotojų, kurie ieško sklandesnio ir efektyvesnio būdo pasiskolinti. Vienoje vietoje matant didžiąją dalį kreditorių, kartu su jų taikomomis sąlygomis, galima labai lengvai pasirinkti tą, kuris atrodo tinkamiausias ir priimtiniausias. Be to, tokiuose internetiniuose tinklalapiuose įprastai yra pateikiama ir nemažai papildomos finansinės informacijos, kuri padeda priimti teisingus sprendimus.