Ilgalaikės paskolos

Ilgalaikės paskolos 2020 metais suteikiamos asmenims su gera kredito istorija net iki 20 000 eurų. Asmuo šiuo metu gali gauti paskolą net 84 mėnesių laikotarpiui!

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 6.50%

Gauti paskolą

Ne kiekvienas vartotojas supranta skirtumą tarp greitos paskolos (arba vartojimo kredito) ir greitojo kredito. Pastebima, kad kai kurie vartotojai mano, kad tai yra vienas ir tas pats. Žinoma, taip nėra. Ilgalaikės paskolos yra visiškai kitokio tipo finansinės paslaugos. Jų atveju vartotojai įprastai siekia patenkinti didesnės piniginės vertės poreikius. Tuo tarpu greitųjų kreditų atveju vartotojai nori išspręsti tik trumpalaikes finansines problemas. Todėl jei jums prireikė didelės pinigų sumos, kurios neturite, puikiai suprantama, kad jums reikės ilgalaikės paskolos.

Ilgalaikės paskolosŽinoma, jei norite, kad ilgalaikės paskolos jums pasitarnautų efektyviausiai, turėtumėte pasidomėti šiuolaikinių kreditorių taikomais pasiūlymais, kurių bus daugybė. Kita vertus, įprastai ilgalaikės paskolos imamos labai gerai įvertinus ir apgalvojus visas net ir pačias smulkiausias detales, todėl natūralu, kad ir jūs neturėtumėte skubėti, stengiantis ilgalaikę paskolą gauti kaip įmanoma greičiau. Kadangi tokią paskolą teks mokėti pakankamai ilgą laiką, jūs turite būti tikri, kad ji jums nesukels papildomų nepatogumų ir pasižymės pačia palankiausia palūkanų norma.

Tuo tarpu, jei kalbėtume apie tai, kam dažniausiai vartotojai pasitelkia ilgalaikes paskolas, būtų galima įvardinti keletą sričių. Visų pirma, ilgalaikės paskolos labai dažnai gelbsti tuomet, kai norima atnaujinti savo būstą. Taip pat neretai jos pasitelkiamos baldų ir buitinės technikos įsigijimui, naujo automobilio pirkimui, brangesnėms atostogoms, gydymo išlaidoms bei kitiems nemenkos piniginės vertės pirkiniams. Be to, nepamirškite, kad tokios paskolos gali pasitarnauti ir refinansavimo tikslais.

Trumpiau tariant, jei jūs turite daug finansinių įsipareigojimų, kurių bendra vertė yra labai didelė ir atitinkanti įprastinius ilgalaikių paskolų dydžius, galite pasinaudoti refinansavimo paslauga. Tai padėtų jums apjungti visus turimus finansinius įsipareigojimus, paverčiant juos viena vartojimo paskola, kuriai yra taikomos žemesnės palūkanos ir ilgesnis grąžinimo terminas.

Taigi, jei norite gauti ilgalaikę paskolą, kaip jau supratote, turėtumėte nuspręsti, į kokius kreditorius kreipsitės, kokio dydžio paskolą imsite ir kaip galėtumėte optimizuoti savo finansus. Tuomet jūsų finansinė padėtis neturėtų pablogėti ir jūs turėtumėte kur kas lengviau pasiekti savo norimą tikslą.

Ilgalaikės paskolos internetu

Skolintis internetu šiomis dienomis yra tapę įprasta. Tai daro tiek jauni, tiek ir brandaus amžiaus žmonės. Kiekvienas vartotojas puikiai žino, kad internetu galima labai lengvai rasti norimo dydžio paskolą pasižyminčią pačiomis palankiausiomis palūkanomis ir priimtiniausia grąžinimo tvarka. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad kai kurie vartotojai mano, jog internetu galima gauti tik greituosius kreditus. Laimei, situacija yra visiškai kitokia. Šiandien taip pat egzistuoja ir ilgalaikės paskolos su vekseliu, kurias teikia įvairios kredito bendrovės, unijos ir komerciniai bankai. Todėl jei jums reikia didesnės finansinės injekcijos, ilgalaikės paskolos internetu gali būti tinkamas pasirinkimas.

Ilgalaikės paskolos internetuKita vertus, puikiai suprantama, kad norint rasti pigiausią ilgalaikę paskolą, pirmiausia reikėtų įvertinti, ką gali pasiūlyti šiuolaikiniai kreditoriai. Tai paprasčiausia padaryti naudojantis internetiniais tinklalapiais, kuriuose yra pateikiami Lietuvoje veikiančių kreditorių sąrašai. Tokiuose informacinio pobūdžio tinklalapiuose taip pat galima rasti daug naudingos informacijos, kuri būtų susijusi su atsakingu skolinimusi ir tinkamu asmeninių finansų valdymu. Todėl jei norite sutaupyti labai daug laiko, kartu išspręsdami jums kylančius finansinius klausimus, nepamirškite šio patarimo.

Kaip bebūtų, jei skolinsitės ilgesniam laikotarpiui ir jums yra reikalinga didesnės vertės paskola, pasistenkite labai gerai įvertini savo finansinę padėtį. Pavyzdžiui, galbūt šią akimirką jūs visiškai netaupote ir neturite jokių santaupų? Jūsų išlaidos yra labai didelės? Nežinote, kur iškeliauja jūsų uždirbami pinigai? Tokios situacijos yra pakankamai dažnos, todėl jei į bent vieną iš šių klausimų galite pateikti teigiamą atsakymą, turite labai rimtą problemą, kurią būtina kaip įmanoma sklandžiau išspręsti.

Tokiu atveju jums reikėtų sumažinti savo patiriamas išlaidas ir labai efektyviai paskirstyti kiekvieną mėnesį uždirbamus pinigus. Tik tokiu būdu galėsite pasiekti norimą rezultatą, t.y. padengti turimus finansinius įsipareigojimus, kartu stabilizuojant į bendrą finansinę padėtį. Todėl jei atliksite nuodugnią kreditorių paiešką, pasirinksite žemiausiomis palūkanomis pasižyminčią paskolą ir daug dėmesio skirsite savo asmeninių finansų valdymui, galiausiai galėsite sutvirtinti savo finansinį pagrindą ir užsitikrinti kur kas stabilesnę finansinę ateitį, kuri turėtų būti labai svarbi kiekvienam iš mūsų.

Ilgalaikės paskolos būstui

Ilgalaikės paskolos būstuiDaugelis žmonių svajoja apie nuosavą būstą. Daugybę metų nuomotis gyvenamąją vietą tikrai nėra malonu ir tikslinga. Todėl tuomet, kai nusprendžiama pirkti būstą, žengiamas labai svarbus žingsnis į priekį. Kita vertus, puikiai suprantama, kad tikrai ne kiekvienas vartotojas turi galimybę gyvenamąjį būstą įsigyti savo asmeninėmis lėšomis. Kur kas dažniau būsto įsigijimui yra imama paskola. Žinoma, tokiu atveju yra reikalingos ilgalaikės paskolos būstui. Jų vertė būna kur kas didesnė, o grąžinimo laikotarpis – ilgesnis. Be to, ilgalaikės paskolos būstui palūkanų norma taip pat būna gerokai žemesnė nei daugeliui įprastų greitųjų kreditų. Taigi, kadangi ilgalaikės paskolos imamos ilgam terminui, prieš pasirenkant kreditorių ir konkrečią paskolą, reikėtų labai daug dėmesio skirti rinkos vertinimui ir kreditorių taikomų pasiūlymų palyginimui.

Be to, reikėtų atsižvelgti ir į situaciją nekilnojamojo turto rinkoje. Kaip žinia, per patį piką, NT kainos būna labai aukštos. Tuo tarpu, kai prasideda ekonominė krizė, nekilnojamojo turto kainos krenta. Pastaruoju atveju nemaža dalis vartotojų, kurie išlaukia tinkamos akimirkos pirkti nekilnojamąjį turtą, laimi. Kita vertus, specialistai nerekomenduoja kaskart laukti ekonominės krizės, kadangi nemanykite, jog rasti tinkamą būstą yra labai paprasta. tai reiškia, kad jei randate NT, kuris tobulai atitinka jūsų keliamus reikalavimus, nelaukite, kol nekilnojamojo turto kainos kris – pirkite tai, kas atitinka jūsų lūkesčius.

Be abejo, kaip jau supratote, labai svarbu, kad rastumėte tinkamiausią paskolą, todėl tam reikėtų peržiūrėti įvairius pasiūlymus. Tai lengviausia padaryti naudojantis internetu. Kita vertus, kai kalbame apie labai didelės vertės paskolas, dažniausiai kiekvienam klientui būna taikomas skirtingos sąlygos – atsižvelgiant į konkrečią finansinę padėtį ir kitas individualias aplinkybes. Todėl norėdami gauti labai konkretų pasiūlymą, turėtumėte akis į akį susitikti su paskolų vadybininku, kuris įvertinęs jūsų finansinę padėtį, galės pateikti jums ilgalaikės paskolos būstui pasiūlymą.

Taip pat nepamirškite ir dar vienos labai svarbios detalės. Jei norite išvengti įvairių galimų finansinių problemų, prieš kreipdamiesi dėl paskolos turėtumėte apskaičiuoti, kokios yra jūsų tikrosios mėnesinės pajamos ir reguliariai patiriamos išlaidos. Kai turėsite skaičius, bus lengviau suprasti ar papildomi finansiniai įsipareigojimai jums nepridarys daugiau rūpesčių.

Ilgalaikės paskolos įsiskolinusiems

Jei galvojate apie ilgalaikės paskolos įsiskolinusiems galimybę, turbūt iki šiol esate gavę ne vieną paskolą, kartu susidurdami ir su rimtomis finansinėmis problemomis. Žinoma, galite manyti, kad įsiskolinusiems asmenims paskolos nėra suteikiamos, tačiau turėtumėte atminti, kad visuomet yra išimčių.

Įsivaizduokite, kad iki šiol skirtingose kredito bendrovėse gavote tris paskolas, kurių bendra vertė prilygsta ilgalaikės paskolos dydžiui. Tačiau jūsų finansinė padėtis gerokai pablogėjo ir jums tapo pernelyg sudėtinga padengti visų paskolų mėnesines grąžinimo įmokas. Tokioje situacijoje reikia kaip įmanoma greičiau ieškoti išeičių, padedančių lengviau atsistoti ant kojų. Kadangi nauja papildoma paskola tokių problemų tikrai neišspręstų, o jas tik padidintų, galima kreiptis dėl paskolų refinansavimo. Trumpiau tariant, tai ir būtų ilgalaikės paskolos įsiskolinusiems, kadangi jūsų pasirinkti kreditoriai apjungtų visus finansinius įsipareigojimus ir perkeltų juos į savo rankas. Tai padarius jūsų ilgalaikei paskolai būtų taikomos žemesnės palūkanos ir pratęstas grąžinimo laikotarpis.

Taigi, kaip jau supratote, sprendimų yra – tereikia daugiau dėmesio skirti šiuolaikinių finansinių paslaugų vertinimui. Tačiau vėlgi, jei kalbame apie ilgalaikės paskolos įsiskolinusiems asmenims gavimą, neišvengiamai reikėtų kalbėti ir apie atsakingą požiūrį į asmeninius finansus. Tikrai ne kiekvienas šiuolaikinis žmogus būna linkęs daug dėmesio skirti savo turimų pinigų valdymui. Dažniausiai yra išlaidaujama ir elgiamasi labai neracionaliai. Suprantama, kad visa tai sukelia daug papildomų rūpesčių, kurie neleidžia ramiai ir laimingai gyventi. Todėl jei jūs susidūrėte su dideliais finansiniais įsipareigojimais, kuriuos grąžinti jums tapo pernelyg sudėtinga, turite suprasti, kad padarėte daug klaidų, kurias būtina ištaisyti, užtikrinant, kad daugiau jų nebekartosite ateityje.

Jei refinansavę savo turimus finansinius įsipareigojimus jūs visiškai pakeisite savo požiūrį į asmeninių finansų valdymą, jūsų situacija turėtų pagerėti. Žinoma, tai nenutiks per vieną naktį, tačiau jei užsibrėšite labai aiškius ir tikslius finansinius tikslus, anksčiau ar vėliau galėsite mėgautis finansine nepriklausomybe, kuomet jums nebereikės sukti galvos dėl finansų trūkumo. Todėl dabar belieka peržiūrėti šiuolaikinių kreditorių taikomus pasiūlymus, pasirenkant patį palankiausią ilgalaikės paskolos variantą, ir optimizuoti savo biudžetą.

Ilgalaikės paskolos bedarbiams

Nedarbas yra labai didelė problema. Puikiai supranta, kad nedirbantis asmuo susiduria su finansiniais sunkumais, negalėdamas patenkinti savo poreikių ir gyventi oraus gyvenimo. Dėl šios priežasties būtina nuolatos ieškoti darbo galimybių, pasirenkant tai, kas galėtų sustiprinti vartotojų finansinę padėtį. Tačiau taip pat nereikėtų pamiršti, kad nemaža dalis žmonių, kurie neturi oficialaus darbo ir negauna oficialių pajamų, nori pasinaudoti paskolomis, kurias šiomis dienomis teikia įvairūs kreditoriai. Žinoma, jei žmogus neturi darbo, jis vartojimo paskolų teikėjų bendrovėje paskolos gauti negalės. Todėl jei ir jūs norite ilgalaikės paskolos bedarbiams, galite būti tikri, kad kreditoriai jums jos nesuteiks. Tai jiems draudžia šiomis dienomis Lietuvoje galiojantys įstatymai. Jei kreditoriai pažeidžia šiuos reikalavimus, jiems yra taikomos labai griežtos sankcijos.

Taigi, jei jūs neturite oficialaus darbo, tačiau taip pat žinote, kad be ilgalaikės paskolos bedarbiams negalėsite išsiversti, papildomų lėšų bandykite gauti kreipdamiesi į fizinius asmenis, kurie teikia tokio pobūdžio paslaugas. Suprantama, kad jei jūsų finansinė padėtis yra labai sunki, jūs būsite vertinami kaip rizikingesni klientai, todėl nenustebkite, jei paskolas suteikiantys fiziniai asmenys norės apsidrausti ir prašys jūsų tam tikro užstato, kuriuo gali tapti tiek nekilnojamasis turtas, tiek ir automobilis ar meno dirbiniai. Todėl jei turėsite jums priklausančio turto, labai tikėtina, kad fiziniai asmenys sutiks paskolinti jums reikalingą pinigų sumą.

Tačiau jei vis dėlto ilgalaikę paskolą jums pavyks gauti, turite suprasti, kad jūs prisiėmėte labai rimtą finansinį įsipareigojimą, kurį būtina laiku vykdyti, antraip galima susidurti su dar sudėtingesne finansine situacija, kuomet pradedami taikyti delspinigiai ir atliekami kiti skolos išieškojimo veiksmai. Todėl jei jums trūksta finansų ir jūs neturite oficialaus darbo, gavę paskolą nesnauskite. Visų pirma, paskola turėtų būti panaudota tikslingai, o visų antra – jūs kasdien turite daryti viską, kad tik dar labiau sustiprintumėte savo finansinį pagrindą. Kuo daugiau dėmesio ir pastangų tam skirsite, tuo lengviau galėsite išspręsti savo finansinius sunkumus. O tam, kad viskas būtų dar paprasčiau, nepamirškite konsultuotis su profesionaliais asmeninių finansų konsultantais.

Ilgalaikės paskolos nedirbantiems

Manote, kad be paskolos negalėsite išsiversti? Jums taip trūksta pinigų, kad nė nenutuokiate, kaip galėsite išgyventi dar vieną naują dieną? Jei taip, jūsų finansinė padėtis yra nepavydėtina, tačiau, kaip bebūtų gaila, su tokiomis sudėtingomis situacijomis susiduria pakankamai daug mūsų šalies gyventojų. Tai rodo, kad tikrai ne kiekvienas moka tinkamai planuoti savo asmeninius finansus ir optimizuoti patiriamas išlaidas. Kaip bebūtų, nereikėtų pamiršti ir dar vieno svarbaus veiksnio. Vartojimo paskolų teikėjai negali suteikti ilgalaikės paskolos nedirbantiems. Tai yra reglamentuota mūsų šalies įstatymuose, todėl jei planavote kreiptis į kredito bendrovę siekdami ilgalaikės paskolos nedirbantiems, pats metas tokios minties atsisakyti. Jei neturite oficialaus darbo ir negaunate oficialių pajamų, kredito bendrovių durys jums yra uždarytos. Tokiu atveju reikėtų pagalvoti apie kitokias alternatyvas.

Vienas iš tokių pasirinkimų yra kreipimasis į pavienius fizinius asmenis, kurie teikia paskolas. Juos galima rasti pasinaudojus internetu. Tačiau tokiu atveju atminkite, kad fiziniai asmenys jums paskolą gali suteikti skolindami su vekseliu. Tai reiškia, kad jūs neįgysite teisių. Priešingai – turėsite tik įsipareigojimus, kuriuos privalėsite vykti. Kita vertus, tai yra puikiai suprantama. Juk jei jūs neturite oficialaus darbo, paskolos teikėjas jumis gali nepasitikėti ir tokiame sandoryje įžvelgti labai didelę finansinę riziką. Be to, nereikėtų stebėtis, jei tokiai paskolai taikomos palūkanos taip pat bus gerokai didesnės. Tai vėlgi būtų taikoma todėl, kad suteikiama paskola pasižymėtų didžiule rizika.

Taigi, jei esate pasiryžę gauti paskolą, nepaisant to, kad esate bedarbiai, prieš kreipdamiesi į paskolų teikėjus sudarykite labai tikslų finansinį planą, kuris jums leistų sėkmingiau pajudėti pirmyn. Taipogi, jums reikėtų išvengti didesnių išlaidų, tokiu būdu stabilizuojant savo asmeninį biudžetą. Jau nekalbant apie tai, kad jūs privalote rasti darbą, kuris užtikrintų jūsų nuolatines pajamas.

Todėl, kaip matote, užduočių, kurias jums reikėtų atlikti, yra daugybę, todėl jokiu būdu į tokius finansinius įsipareigojimus nežvelkite pro pirštus. Nuo jūsų požiūrio ir jaučiamos atsakomybės tiesiogiai priklauso ir tolimesni rezultatai, kurie paveiks ir jūsų gyvenimą.