Paskola automobiliui geriausiomis sąlygomis Lietuvoje

Paskola automobiliui vienas dažniausių vartojimo paskolos panaudojimo būdų. Iš tiesų, tai yra vienas prasčiausių, finansiškai neišprususių asmenų finansinis sprendimas.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 6.50%

Gauti paskolą

Pirmiausia, didžiausią klaidą daro asmenys, kurie įsivaizduoja, jog gali sau leisti prabangius automobilius. Neretai tokie asmenys jaunystėje prisidaro finansinių problemų, kurias po to sunkiai pavyksta išspręsti. Baisu darosi kai asmuo suplanuoja įsigyti prabangų automobilį su vartojimo paskolos pagalba, kurio paskolos mėnesinė įmoka sudaro 20-30% jo gaunamų mėnesinių pajamų. Neretai tokia paskola automobiliui gali kainuoti po 200 – 300 eurų per mėnesį. Už tokią mėnesinę įmoką žmogus jau gali gauti padorią būsto paskolą! Tragiškiausia, kad tokia paskola automobiliui pasinaudoja asmenys uždirbantys mažiau nei po 1000 eurų per mėnesį.

Paskola automobiliui tik mokiems asmenims

Kaip ir kiekvienas vartojimo kreditas, taip ir kreditas automobiliui gali būti suteikiama jo neįkeitus. Tokiu atveju, asmuo privalo „praeiti“ visus kreditingumo vertinimo kriterijus ir teikti paraišką vartojimo kreditui gauti, kuris bus panaudotas automobilio įsigijimui. Kaip ir visi didesni pirkiniai su vartojimo kredito pagalba, taip ir automobilis su paskola turi būti gerai įvertintas. Rekomenduojama, kad mėnesinė įmoka automobiliui nesiektų 10% jūsų gaunamų mėnesinių pajamų. Tokiu atveju, asmuo nepatirs didesnio finansinio diskomforto.

Pasiskolinkite su užstatu

Ne visada paskola automobiliui gali būti imama kaip vartojimo kreditas. Kitas variantas yra įsigyti automobilį su paskola – jį įkeičiant. Paprasčiau kalbant, asmuo norintis įsigyti automobilį, pačios paskolos negauna, paprasčiausiai jo pirkinį (automobilį) finansuoja kreditorius už tam tikras, sutartas paskolos palūkanas. Tik skirtumas nuo vartojimo paskolos yra tas, kad šiuo atveju, automobilis būna įkeistas. Paprasčiau kalbant, automobilis nėra skolininko nuosavybė, kol jis nėra grąžinęs visos automobilio paskolos. Negražinimo atveju asmuo ne tik, kad lieka be automobilio, bet ir lieka skolingas dalį arba visą paskolą.

Kas suteikia paskolą automobiliui?

Paskola automobiliui gali būti suteikta bene kiekviename, Lietuvoje veikiančiame banke, greitųjų kreditų bendrovėse, tarpusavio skolinimo platformose. Taip pat tokio tipo paskola teikia ir specializuotos auto lizingo bendrovės, kurių pagrindinė veikla – automobilių įsigijimo finansavimas.

Prieš apsisprendžiant dėl paskolos, labai gerai įvertinkite savo finansines galimybes.