Paskolos dirbantiems užsienyje 2020 metais

Paskolos dirbantiems užsienyje 2020 metais vis dar suteikiamos kai kuriose greitųjų kreditų bendrovėse gan palankiomis sąlygomis. Lyginant 3 metų laikotarpį galima pasidžiaugti, kad nuo standartinės maksimalios  10 000 eurų skolinamos sumos, greitųjų kreditų bendrovės šiuo metu gali paskolinti net iki 20 00 eurų 84 mėnesių laikotarpiui.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 6.50%

Gauti paskolą

paskolos dirbantiems uzsienyjeDaugybė mūsų šalies gyventojų šiomis dienomis dirba ir gyvena užsienio šalyse. Emigracijos problema Lietuvoje yra daugiau nei didelė. Tai žino kiekvienas mūsų šalies gyventojas. Kaip bebūtų, natūralu, kad tais atvejais, kai žmonės nepajėgia išgyventi savo gimtojoje šalyje, jie ima ieškoti efektyvesnių alternatyvų, padedančių jiems susigrąžinti orų ir laimingą gyvenimą. Tačiau vėlgi, kai kalbame apie emigraciją, turėtume nepamiršti, kad pasiseka tikrai ne kiekvienam. Be to, norimas tikslas taip pat nėra pasiekiamas vos tik nuvykus į pasirinktą užsienio šalį. Todėl tokiose situacijose reikia būti pasiruošusiems įveikti net ir labai sudėtingus iššūkius.

Ne paslaptis, kad nemaža dalis mūsų šalies tautiečių, kurie išvyksta padirbėti į užsienį, pradžioje neturi daug papildomų santaupų, kurios galėtų jiems padėti lengviau įsitvirtinti naujoje vietoje. Tokiais atvejais reikia ieškoti būdų, kurie padėtų lengviau pajudėti į priekį. Žinoma, kalbame apie papildomų lėšų gavimo būdus, todėl kiekvienas užsienyje dirbantis lietuvis turėtų žinoti, kad galima kreiptis dėl paskolos dirbantiems užsienyje.

Lietuvoje veikiantys kreditoriai tokias finansines paslaugas gali suteikti nepaisant to, kad jūsų oficiali darbo vieta yra užsienio šalyje. Tačiau yra viena svarbi sąlyga – jūsų deklaruota gyvenamoji vieta turėtų būti Lietuvoje. Tai reiškia, kad prieš išvykdami iš Lietuvos jūs neturėtumėte deklaruoti išvykimo, jei norite gauti paskolą kreipiantis į Lietuvoje veikiančią oficialią kredito bendrovę.

Žinoma, jei kreipsitės dėl paskolos internetu dirbantiems užsienyje, tuomet turėtumėte dar daugiau dėmesio skirti savo asmeninių finansų planavimui ir išlaidų optimizavimui. Darbas svečioje šalyje, bandymas pritapti ir papildomi finansiniai įsipareigojimai – visa tai sukuria pakankamai sudėtingą aplinką kiekvienam vartotojui, todėl jei norite nepalūžti ir nenorite susidurti su rimtomis finansinėmis problemomis, turėtumėte pagalvoti, ką galėtumėte padaryti, kad jūsų finansinė padėtis pagerėtų ir jūs lengviau atsistotumėte ant kojų.

Be to, nepamirškite, kad įprastai didžiausią įtaką finansų trūkumui turi ne kas kita, o jūsų patiriamos išlaidos, todėl jei pastebite, kad pastaruoju metu labai išlaidaujate, pabandykite tokius savo neteisingus įpročius pakeisti. Kuo greičiau tai padarysite, tuo lengviau galėsite padengti finansinius įsipareigojimus.

Paskolos dirbant užsienyje

Paskolos dirbant užsienyjeDarbas ir gyvenimas užsienyje tikrai ne kiekvienam mūsų šalies tautiečiui sekasi kuo puikiausiai. Nereikėtų manyti, kad vos tik jūsų lėktuvas nusileidžia Anglijoje ar kitoje lietuvių pamėgtoje užsienio šalyje, jūs akimirksniu tapsite sėkmingi, turtingi ir laimingi. Atminkite, kad tuomet jums teks dar daugiau ir sunkiau dirbti, jei norite pritapti, būti vertinami vietinių ir susikurti labai tvirtą finansinį pagrindą po savo kojomis. Todėl jei nusprendėte išvykti, būkite pasiruošę priimti net ir labai didelius iššūkius, kurių neabejotinai bus ne vienas ir ne du.

Žinoma, jums taip pat reikės išmokti suvaldyti savo gaunamus pinigus ir tinkamai juos paskirstyti. Gyvenant užsienyje ir gaunant pakankamai didelį atlyginimą galima labai lengvai paslysti, pradedant gyventi palaidą gyvenimą ir nesirūpinant savo išlaidomis bei finansine padėtimi. Kaip bebūtų, deja, bet tokių situacijų yra daugybė, todėl jei visgi į ją pateksite ir suprasite, kad jums trūksta lėšų pragyvenimui, paskolos dirbant užsienyje galėtų būti vienas iš sprendimų.

Kita vertus, turbūt svarstote, kaipgi jūs galėtumėte gauti paskolą Lietuvoje, jei dirbate užsienyje. Tačiau jei jūsų darbas svečioje šalyje yra oficialus ir jūs kiekvieną mėnesį gaunate pakankamai didelį oficialų atlyginimą, jūs galite būti tinkamas kandidatas paskolos gavimui. Be abejo, tokiais atvejais yra taikoma sąlyga, kurią turi atitikti kiekvienas kredito bendrovių klientas. Kreditoriai atsižvelgia ir į savo kliento deklaruotą gyvenamąją vietą, todėl jei jūs prieš išvykdami iš Lietuvos deklaravote išvykimą, jūsų gyvenamoji vieta nebebus Lietuvoje, o tai reiškia, kad kredito bendrovė neturės teisės jums suteikti paskolą. Dėl šios priežasties kai kurie į užsienį emigruojantys mūsų šalies tautiečiai savo išvykimo nedeklaruoją, palikdami oficialią gyvenamąją vietą Lietuvoje.

Taigi, jei pasinaudosite paskolos dirbant užsienyje galimybe, taip pat atminkite, kad daugiau neturėtumėte kartoti tų pačių klaidų, kurios privertė jus pajusti asmeninių finansų trūkumą. Trumpiau tariant, turėtumėte pasistengti stabilizuoti savo finansinę padėtį, išvengiant didesnių išlaidų ir bandant rasti papildomų uždarbio būdų, kurie kiekvieną mėnesį padėtų papildyti jūsų kišenes kur kas didesnėmis pajamomis.

Paskola dirbantiems užsienyje

Jei gyvenimas gimtojoje šalyje jums nenusisekė, tikriausiai jūs nusprendėte vykti į užsienį. Kaip bebūtų gaila, tačiau tokį sunkų sprendimą priima labai didelė dalis mūsų šalies gyventojų. Deja, bet tai yra realybė, su kuria turime susitaikyti. Ir nors valdžios atstovai šią problemą bando spręsti, vis dėlto kiekvienais metais į pačias įvairiausias užsienio šalis išvyksta dar daugiau tautiečių. Tai rodo, kad gyvenimas didelei daliai žmonių negerėja, todėl natūralu, kad žmonės ieško būdų, kurie galėtų padėti jiems išgyventi ir pagerintų jų gyvenimo sąlygas. Taigi, jei sprendimą jau priėmėte ir neilgai trukus išvyksite į pasirinktą užsienio šalį, kurioje ruošiatės pradėti dirbti ir gyventi, nepamirškite kelių naudingų patarimų.

  • Visų pirma užsienio šalyje (kaip ir bet kur kitur) svarbiausia turėti pakankamai pinigų. Todėl jei pradžioje jūs neturėsite tiek santaupų, kad galėtumėte išgyventi, jums gali pagelbėti paskola dirbantiems užsienyje. Jei jūs nebūsite deklaravę savo išvykimo, Lietuvoje veikiančios kredito bendrovės galės jums suteikti paskolą – nepaisant to, kad jūsų oficiali darbovietė nebus gimtojoje šalyje. Be to, jums labai svarbu tinkamai paskirstyti savo turimus ir uždirbamus pinigus. Pradžioje stenkitės skaičiuoti kiekvieną gaunamą ir išleidžiamą centą. Fiksuokite visas savo išlaidas ir stenkitės išvengti tų, kurios nėra tokios būtinos. Susitelkite į išgyvenimą ir bandykite sukaupti didesnį kapitalą, kuris leistų jums jaustis saugesniems ir būti užtikrintiems, kad net ir susidūrus su darbo trūkumu galėsite kurį laiką išgyventi.

 

  • Jums reikėtų pasirūpinti gyvenamąja vieta. Tai patariama padaryti dar būnant Lietuvoje. Jei iš anksto peržiūrėsite nuomojamų būstų pasiūlą, galėsite lengviau ir pigiau išsinuomoti jūsų lūkesčius geriausiai atitinkantį būstą.

 

  • Nepamirškite, kad visuomet galite imtis ir papildomų darbų, kurie galėtų padidinti jūsų gaunamas mėnesines pajamas. Todėl jei rasite vieną darbą, juo neapsiribokite (nebent jūsų gaunamas atlyginimas bus labai didelis ir leidžiantis ne tik oriai gyventi, tačiau kiekvieną mėnesį į šalį atidėti reikšmingą sumą papildomų lėšų).

 

  • Išsikelkite sau tarpinius tikslus ir sistemingai jų siekite. Jei turėsite tikslą, jums bus kur kas lengviau judėti pirmyn, todėl visuomet galvokite apie savo ateitį.

Kreditai dirbantiems užsienyje

Kreditai dirbantiems užsienyjeDarbas užsienyje nėra toks lengvas, kaip kai kuriems galėtų pasirodyti. Žmonės, kurie pirmą kartą išvyksta į svečią šalį turėdami tikslą užsidirbti papildomų lėšų ir susikurti tvirtą finansinį pagrindą, turėtų būti pasiruošę pakankamai nelengvam keliui. Nereikėtų manyti, kad viskas yra pasiekiama akimirksniu. Kaip ir Lietuvoje, taip ir bet kurioje užsienio šalyje žmonės turi dirbti tam, kad ką nors pasiektų, todėl kuo anksčiau tai suprasite, tuo greičiau galėsite užsitikrinti geresnę ateitį. Kita vertus, į emigraciją žvelkite paprasčiau. Nemanykite, kad išvykus dirbti į užsienį jums jau nebebus kelio atgal. Lietuva visuomet jus pasitiks išskėstomis rankomis, todėl net jei jums pasirinktoje užsienio šalyje nepasisektų, galėsite dar tą pačią dieną sugrįžti į savo gimtuosius namus.

Kaip bebūtų, šiuo atveju reikėtų kalbėti ne apie nesėkmes, o apie tai, kaip galėtumėte lengviau ir efektyviau įsitvirtinti užsienyje. Suprantama, kad tam pradžioje jums reikės darbo ir papildomų pinigų. Nemaža dalis tautiečių į užsienį išvyksta tuščiomis kišenėmis, todėl jei ir jūsų situacija yra labai panaši, atminkite, kad kreditai dirbantiems užsienyje taip pat gali būti suteikti Lietuvos kredito bendrovėse – be abejo, tokiu atveju jūsų deklaruota gyvenamoji vieta turėtų vis dar būti Lietuvoje.

Jei gausite paskolą Lietuvoje veikiančioje kredito bendrovėje, būkite tikri, kad ją panaudosite tikslingai. Tai reiškia, kad jokiu būdu nesusigundykite įvairiomis pramogomis. Tai nepadės jums pasiekti norimo tikslo. Gautus pinigus paskirstykite taip, kad galėtumėte lengviau išgyventi, kol jūsų gaunamos pajamos taps stabilesnės. Be to, net ir tuomet, kai stabilizuosite savo finansinę padėtį, nepasiduokite troškimui leisti pinigus vėjais. Supraskite, kad tai padaryti yra lengviausia – ir tam tikrai nereikia didelių pastangų. Tuo tarpu, kai finansinė padėtis pablogėja, viskas apsiverčia aukštyn kojomis ir pradedama gailėtis iki tol priimtų sprendimų. Todėl jei jūs nenorite atsidurti tokioje sudėtingoje finansinėje situacijoje, neturėtumėte elgtis spontaniškai ir neapdairiai. Reikėtų daugiau dėmesio skirti savo asmeninių finansų valdymui ir pasirūpinti, kad jūsų priimami finansiniai sprendimai bus sėkmingi bei racionalūs, užtikrinantys geresnį jūsų rytojų.

Kreditas dirbantiems užsienyje

Kiekvienas emigrantas puikiai žino, ką reiškia dirbti užsienyje ir gyventi tarp kitataučių žmonių. Kaip galėtų beatrodyti iš šono, tai tikrai nėra lengva. Ir net jei pažvelgę į emigravusių tautiečių veidus jūs matote šypseną, tai tikrai nereiškia, kad jų gyvenimas užsienyje yra labai lengvas ir besiklostantis sklandžiai. Daugybė emigranto duonos paragavusių tautiečių pripažįsta, kad pati pradžia buvo labai sudėtinga ir kebli, kupina nepritekliaus ir įvairių papildomų problemų, todėl jei ir jūs išvykote į užsienį bei pradėjote dirbti, turbūt jau spėjote suprasti, kad visas nebus taip paprasta, kaip jums galėjo pasirodyti.

Tačiau vėlgi, nenusiminkite – jei stengsitės, gyvenimas taps kur kas geresnis. Be to, jei jums pritrūks papildomų lėšų, kad galėtumėte lengviau įsitvirtinti svečioje šalyje, visuomet pagelbės kreditas dirbantiems užsienyje, kurį gali suteikti mūsų šalies kreditoriai. Žinoma, galite klausti, kaipgi kreditas galės būti suteiktas, jei jūs nedirbate Lietuvoje? Tačiau jūsų darbovietė nėra reikšmingas veiksnys. Jei jūs turite oficialų darbą ir gaunate oficialų atlyginimą, kuris yra pakankamas norint gauti atitinkamo dydžio paskolą, kreditas dirbantiems užsienyje gali pasitarnauti sprendžiant jūsų laikinas finansines problemas. Be abejo, tokiu atveju turėtumėte nepamiršti, kad kreditą galėsite gauti, jei jūsų oficiali deklaruota gyvenamoji vieta vis dar bus Lietuvoje.

Kita vertus, net jei gausite paskolą, nemanykite, kad visi jūsų rūpesčiai jau yra praeityje. Kiekviena paskola yra papildomas finansinis įsipareigojimas, kurį būtina vykdyti. Jei jūs laiku negrąžinsite jums suteiktos paskolos, galite būti tikri, kad bus pradėti taikyti delspinigiai ir kitos sankcijos, kuris kenks jūsų asmeninei kredito istorijai. Todėl jei to nenorite, į prisiimtus finansinius įsipareigojimus turėtumėte žvelgti labai atsakingai.

Be to, svarbu, kad daug dėmesio skirtumėte ir savo asmeninių finansų valdymo klausimams. Jūs turite mokėti valdyti gaunamus pinigus. Tai reiškia, kad jų paskirstymas turėtų būti pats efektyviausias ir produktyviausias. Šiuo atveju nereikalingoms išlaidoms vietos būti negali. Jei norite, kad jūsų finansinė situacija taptų stabilesnė ir tvirtesnė, kontroliuokite savo norą išlaidauti ir stenkitės optimizuoti turimą mėnesinį biudžetą taip, kad kaskart dalį pinigų galėtumėte atidėti taupymui.

 

Taip pat skaitykite: kaip vyksta paskolų refinansavimas