Paskolų refinansavimas

Paskolų refinansavimas 2020 metais vis dar išliekas populiarusiausiu finansinių problemų sprendimo būdu. Dabar galite refinansuoti skolas iki 20 000 eurų.

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 6.50%

Gauti paskolą

Ar žinote, kokios finansinės paslaugos yra vienos iš populiariausių? Turbūt nustebsite, tačiau tai yra paskolų refinansavimas, kurį teikia šiuolaikinės greitųjų kreditų bendrovės. Kita vertus, dėl to tikrai nereikėtų stebėtis žinant, kad nemaža dalis žmonių nemoka valdyti savo asmeninių finansų ir į prisiimtus finansinius įsipareigojimus žvelgia pro pirštus, nemanydami, kad tai yra labai svarbu. Todėl jei ir jūs padarėte ne vieną labai sunkią finansinę klaidą ir šią akimirką jūsų pečius slegia begalė skirtingų paskolų, kurių nebepajėgiate laiku grąžinti, jums reikėtų pasistengti tokią sudėtingą situaciją kaip įmanoma efektyviau išspręsti. Būtent tokiais atvejais ir praverčia paskolų refinansavimas. Taigi, jei apie šias finansines paslaugas jums dar nebuvo tekę domėtis, svarbu pateikti keletą aktualių detalių.

Paskolų refinansavimo atveju vartotojų turimi finansiniai įsipareigojimai yra apjungiami į vieną. Tai reiškia, kad tuo atveju, kai vartotojas turi dvi skirtingas paskolas skirtingose kredito bendrovėse, jas paskolų refinansavimo paslaugų teikėjai sujungia į vieną. Tai padarius paskola yra perkeliama į pasirinktą bendrovę, kuri teikia minėto pobūdžio paslaugas. Žinoma, tai tikrai nėra vienintelis privalumas. Visų svarbiausia, kad refinansavus savo turimus finansinius įsipareigojimus, apjungtai paskolai pradedamos taikyti mažesnės palūkanos ir prailginamas paskolos grąžinimo laikotarpis. Dėl šios priežasties vartotojo finansinė padėtis pagerėja (nepaisant to, kad finansiniai įsipareigojimai nepradingsta), nes kiekvieną mėnesį jam tenka mokėti tik vieną paskolos grąžinimo įmoką, kuri yra mažesnė nei buvusios iki tol.

Kita vertus, nepamirškite, kad refinansavę savo turimus finansinius įsipareigojimus jūs ir toliau turėtumėte labai kruopščiai rūpintis savo finansine padėtimi. Tai reiškia, kad neturėtumėte atsipūsti manydami, kad viskas jau praeityje ir jūs galite toliau gyventi be jokių rūpesčių. Anaiptol. Jūs turite grąžinti refinansuotą paskolą taip, kaip yra sutarta paskolų refinansavimo sutartyje. Todėl stenkitės daryti viską, kad jūsų finansinė padėtis reikšmingai pagerėtų. Tam yra daugybė įvairių būdų. Pavyzdžiui, visų pirma galite sumažinti savo kiekvieną mėnesį patiriamas išlaidas, atsisakydami visiškai nereikalingų. Taip pat galite pagalvoti ir apie papildomus uždarbio būdus, kurie padidintų jūsų gaunamas mėnesines pajamas.

Paskolų refinansavimas internetu

Didelis paskolų skaičius yra labai rimta problema. Jei bent kartą gyvenime žmogus yra turėjęs vieną paskolą, jis puikiai supranta, kad tai turi tiesioginės įtakos jo finansinei padėčiai. Tuo tarpu, jei paskolų yra ne viena ir ne dvi, situacija gali tapti labai komplikuota. Todėl jei patenkama į tokią padėtį, iš kurios atrodytų nebėra jokios išeitis, paskolų refinansavimas internetu yra sprendimas, kurio jokiu būdu nereikėtų pamiršti.

Žinoma, jei apie šias finansines paslaugas dar nebuvote girdėję, turbūt galvojate, kad jūs daugiau niekuomet nebesikreipsite į kreditorius, todėl apie paskolų refinansavimą taip pat nesate linkę galvoti. Tačiau turite suprasti, kad paskolos ėmimas ir paskolų refinansavimas yra du skirtingi dalykai. Tai reiškia, kad paskolų refinansavimas internetu padeda stabilizuoti jūsų finansinę padėtį. Tai nėra nauja ir papildoma paskola, kuri dar labiau jus apsunkintų. Priešingai – šios paslaugos apjungia visus jūsų turimus finansinius įsipareigojimus, perkeliant į refinansavimo paslaugų teikėjų rankas.

Tuomet vartotojui kiekvieną mėnesį reikia sumokėti tik po vieną paskolos grąžinimo įmoką, kuri būna mažesnė, kadangi paskolai pritaikomos palankesnės palūkanos, o paskolos grąžinimo terminas yra pratęsiamas ilgesniam laikotarpiui. Todėl jei patekote į tokią keblią padėtį, kai jūs nebepajėgiate grąžinti jums suteiktų paskolų, nepulkite į paniką ir nepriimkite labai klaidingų sprendimų. Imkitės veiksmų, kurie padėtų jums sėkmingiau ir efektyviau pajudėti į priekį. Supraskite, kad viskas priklauso tik nuo jūsų, o visų svarbiausia, kad net ir iš pačių sudėtingiausių bei kebliausių situacijų visuomet yra išeitis.

Taigi, pasirinkite refinansavimo paslaugų teikėjus ir neilgai trukus jūsų finansinė padėtis taps kur kas geresnė. Ir nors suprantama, kad paskola nepradings ir ją toliau reikės grąžinti taip, kaip būsite sutarę su pasirinktais kreditoriais, jūs jausitės kur kas ramiau ir būsite nusiteikę pozityviau. Tuo tarpu, jei lygiagrečiai imsite daugiau dėmesio skirti ir savo žinių bei patirties kaupimui finansinėje srityje, neilgai trukus pajusite dar geresnius pokyčius. Jūsų finansinė padėtis taps geresnė, sukursite tvirtesnį finansinį pagrindą po savo kojomis ir galėsite nebesukti galvos dėl jokių papildomų finansinių įsipareigojimų.

Refinansavimas be užstato

Nemaža dalis šiuolaikinių vartotojų mano, kad norint gauti paskolą visuomet yra būtinas užstatas. Trumpiau tariant, jie galvoja, kad neturėdami jiems priklausančio turto negalės pasinaudoti tokiomis finansinėmis paslaugomis. Tačiau puikiai suprantama, kad toks požiūris yra daugiau nei klaidingas. Daugybė kreditorių paskolas vartotojams suteikia neprašydami jokio papildomo užstato. Kita vertus, tai sukuria ir rizikingesnę aplinką vartotojams. Tai reiškia, kad jei dėl paskolos besikreipiantis vartotojas nėra linkęs daug dėmesio skirti savo asmeninių finansų valdymui ir į visą tai žvelgia pro pirštus, jis gali priimti labai daug neteisingų sprendimų, galiausiai susidurdamas su dar rimtesnėmis ir sunkiau išsprendžiamomis finansinėmis problemomis. Kaip bebūtų, jei patenkama į tokią keblią padėtį, kai turima daugybė paskolų, nereikėtų pamiršti, kad šiomis dienomis taip pat yra įmanomas ir paskolų refinansavimas be užstato, kurį teikia šiuolaikiniai Lietuvoje veikiantys kreditoriai.

Todėl jei jūsų finansinė padėtis labai pablogėjo ir jūs nebeįžvelgiate jokių galimybių bei būdų, kurie galėtų pagerinti jūsų padėtį, nepulkite į neviltį ir nedarykite to, dėl ko galiausiai labai galėtumėtės. Jums tikrai nėra būtina turėti asmeninio turto, kurį galėtumėte užstatyti. Paskolų refinansavimas be užstato gali pagelbėti apjungiant visus jūsų turimus finansinius įsipareigojimus, kartu perkeliant juos į tokių paslaugų teikėjų bendrovę. Tai padarius, apjungtai paskolai yra pritaikomos žemesnės palūkanos ir prailginamas grąžinimo terminas. Tai reiškia, kad bendra apjungtos paskolos vertė tampa mažesnė, o terminas – ilgesnis.

Taigi, kaip matote, išeičių yra – net ir iš labai sudėtingų finansinių situacijų. Todėl jei jūs norite lengviau atsistoti ant kojų ir nebenorite gyventi finansiškai sunkaus gyvenimo, priimkite sprendimus, kurie galėtų padėti jums ateityje išvengti tokių pačių finansinių problemų. Refinansavę savo turimas paskolas daugiau dėmesio pradėkite skirti savo išlaidų valdymui. Taip pat visuomet ieškokite galimybių, padedančių jums papildyti savo kišenes. Jei visą tai darysite sistemingai ir apgalvotai, neilgai trukus pastebėsite, kad jūsų finansinė padėtis su kiekvienu mėnesiu tik gerėja ir jums tampa gerokai lengviau gyventi. Todėl nuo šiol elkitės išmintingai ir racionaliai.

Refinansavimas bankuose

Akivaizdu, kad tikrai ne kiekvienas šiuolaikinis vartotojas žino, kaip teisingai reikėtų planuoti savo asmeninius finansus, tinkamai paskirstant išlaidas ir efektyviai optimizuojant visą savo asmeninį biudžetą. Kur kas dažniau susiduriama su priešinga situacija, kuomet vartotojai padaro daug rimtų klaidų, reikšmingai pakenkiančių jų finansinei padėčiai. Žinoma, įprastai tokios situacijos būna labai sudėtingos ir išsprendžiamos pakankamai sunkiai, tačiau vėlgi – nereikėtų manyti, kad jei turite daugybę paskolų, kurios labai slegia jūsų pečius ir neleidžia nei akimirkai atsipalaiduoti, nebeturite jokių galimybių. Ir nors kiekviena finansinė situacija yra labai skirtinga, visuomet yra išeitis, todėl jei turite ne vieną paskolą, o jūsų finansinė padėtis tapo prastesnė, galimas ir paskolų refinansavimas bankuose. Tuomet turimas paskolas perkeltumėte į vieną pasirinktą komercinį banką, kuris apjungtai paskolai pritaikytų palankesnes palūkanas (t.y. jos taptų mažesnės) ir pratęstų paskolos grąžinimo terminą.

Tokių finansinių paslaugų atveju vartotojas kiekvieną mėnesį bankui ima mokėti tik vieną įmoką, kurios dydis yra mažesnis nei buvęs anksčiau – iki paskolų refinansavimo. Trumpiau tariant, tokio sprendimo atveju vartotojo finansinė situacija pagerėja, nors finansiniai įsipareigojimai nepradingsta. Taigi, jei jūs norite sumažinti bendrą turimų paskolų vertę ir nebepatirti tokių didelių rūpesčių, su kuriais jums teko susidurti iki šiol, paskolų refinansavimas bankuose gali pateikti labai efektyvią išeitį, kuri jums leis stabilizuoti savo dabartinę finansinę padėtį.

Žinoma, kiekvienas vartotojas, kuris naudojasi paskolų refinansavimo paslaugomis, turėtų atminti, kad šios paslaugos negali išspręsti visų jūsų finansinių problemų. Jos tik jas sumažina ir leidžia normalizuoti bendrą padėtį. Tuo tarpu visa atsakomybė tenka jums. Jūs patys turite išsiaiškinti, kokias finansines klaidas iki šiol buvote padarę ir ką turėtumėte padaryti, kad tokių problemų išvengtumėte ateityje. Be to, reikia labai daug dėmesio skirti ir savo išlaidų kontroliavimui, kadangi įprastai būtent didelės išlaidos pablogina vartotojų finansinę padėtį, dėl ko jiems galiausiai tenka kreiptis į greitųjų kreditų bendroves, siekiant išspręsti atsiradusias trumpalaikes finansines problemas. Todėl nepamirškite šių labai svarbių detalių, kurios padės jums atsistoti ant kojų.

Paskolų refinansavimas įsiskolinusiems

Dideli finansiniai įsiskolinimai labai neigiamai veikia vartotojų gyvenimo kokybę. Daugybė žmonių, kuriems bent kartą gyvenime buvo tekę pakliūti į sudėtingas finansines situacijas, puikiai žino, kaip radikaliai pasikeičia gyvenimas, jei kasdien tenka galvoti apie paskolų grąžinimą. Todėl jei šią akimirką jūs susidūrėte su tokia pačia sudėtinga finansine padėtimi, kuri neleidžia jums ramiai užmigti, paskolų refinansavimas įsiskolinusiems gali pateikti labai gerą sprendimą.

Kita vertus, tikrai ne kiekvienas paskolomis besinaudojanti vartotojas žino apie šias paslaugas – nepaisant to, kad jos yra teikiamos jau labai seniai. Žinoma, tai yra didelė problema, kadangi tuo atveju, kai tokios didelės finansinės bėdos nėra sprendžiamos akimirksniu ir labai operatyviai, galima susigadinti savo kredito istoriją. Todėl būtina domėtis šiuolaikinėmis finansinėmis paslaugomis ir prireikus pasinaudoti efektyviu sprendimu – kreiptis į atitinkamų paslaugų teikėjus.

Kaip bebūtų, jei jūs niekuomet nesikreipėte dėl tokių finansinių paslaugų, turbūt svarstote, kas gi yra tas paskolų refinansavimas įsiskolinusiems. Taigi, tai yra paslaugos, kurių dėka vartotojo turimi skoliniai įsipareigojimai yra sujungiami. Tai reiškia, kad jei žmogus turi penkias skirtingas paskolas, kurias yra gavęs ne vienoje kredito bendrovėje ar kitoje tokias paslaugas teikiančioje finansinėje institucijoje, visos jos sujungiamos į vieną ir perkeliamos į paskolų refinansavimo paslaugų teikėjų rankas. Tai padarius kartu sumažinamos ir paskolai taikomos palūkanos, o paskolos grąžinimo terminas tampa ilgesnis (tai yra labai palankios sąlygos, kurios leidžia lengviau atsikvėpti).

Žinoma, kadangi paskolų refinansavimo įsiskolinusiems asmenims paslaugas teikia ne viena bendrovė, prieš pasirenkant šių paslaugų teikėjus reikėtų labai gerai pagalvoti, kuris variantas jūsų atveju galėtų būti pats tinkamiausias. Trumpiau tariant, turėtumėte atlikti nuodugnią refinansavimo paslaugų teikėjų paiešką ir jų palyginimą. Visą tai galite labai lengvai ir sklandžiai atlikti į pagalbą pasitelkę internetinę paieškos sistemą ir įvairius informacinius šias finansines paslaugas apžvelgiančius internetinius tinklalapius. Tokiu atveju jūs sutaupysite labai daug laiko, nes šių paslaugų teikėjai bus susisteminti ir pateikiami vienoje vietoje. Taigi, jei susidūrėte su tokiomis finansinėmis problemomis, nedelskite ir pasirinkite tinkamiausius sprendimus.