Paskolos iš žmonių

Paskolos iš žmonių 2020 metais vis dar yra vienas populiariausių skolinimosi būdų. Tiesa, su 2020 metais tarpusavios skolinimosi platformos pateikė dar geresnių pasiūlymų savo klientams. Nuo šiol galite pasiskolinti net 20 000 eurų 7 metų laikotarpiui!

Bendrovė Suma Terminas Palūkanos
antras

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 7.20%

Gauti paskolą
penktas

iki 10000€

iki 60 mėn.

nuo 6.50%

Gauti paskolą

Paskolos iš žmonių buvo labai populiarus finansinių problemų sprendimas. Tačiau laikai keitėsi, o kartu su jais keitėsi ir vartotojų pasirinkimai. Kuomet finansinių paslaugų rinkoje atsirado labai daug kredito bendrovių, vartotojai ėmė masiškai imti greitąsias paskolas, tokiu būdu dar labiau palengvindami ir pagreitindami visą savo asmeninių finansinių klausimų sprendimą. Tačiau tokia vartotojų elgsena taip pat pasikeitė tuomet, kai rinkoje pasirodė tarpusavio skolinimosi platformos – trumpiau tariant, paskolos iš žmonių, kurios yra teikiamos sutelktinio skolinimo būdu.

Paskolos iš žmoniųDaugelis teigia, kad pastarasis skolinimosi būdas yra tikrų tikriausia ateitis, kadangi tarpusavio skolinimosi platformos jau ir šiomis dienos sulaukia didžiulio vartotojų dėmesio. Kaip bebūtų, reikėtų atminti ir dar vieną akivaizdų faktą. Nepaisant to, kokiu būdu jūs pasiskolinsite – tai yra finansiniai įsipareigojimai. Tai reiškia, kad tiek pasirinkę kredito bendrovę, tiek ir naudodamiesi tarpusavio skolinimosi platformomis jūs būsite įpareigoti jums suteiktą paskolą grąžinti laiku ir sutartomis dalimis. Tai nėra įprastinės paslaugos, į kurias galima žvelgti gerokai paprasčiau. Tai yra finansiniai įsipareigojimai, kurie turėtų būti vertinami labai atsakingai ir pareigingai.

Žinoma, apie visą tai kiekvienas vartotojas turėtų suprasti iš anksto – dar prieš kreipiantis dėl paskolos iš žmonių. Taip pat reikėtų pasistengti įvertinti, kokia yra jūsų tikroji finansinė situacija. Tai reiškia, kad būtina kruopščiai ir tiksliai apskaičiuoti, kokios yra jūsų mėnesinės pajamos – tiek oficialios, tiek ir papildomos įplaukos, kurių nevertins ir negalės matyti kreditoriai. Tai yra labai svarbus veiksnys, kadangi tik jūs geriausiai žinote, kokias mėnesines pajamas gaunate ir kaip jums galės sektis grąžinti gautą paskolą. Be to, kartu reikėtų nepamiršti įvertinti ir savo patiriamas išlaidas, kurios tiesiogiai mažina ir jūsų grynąsias pajamas. Jei atsisakysite išlaidų, kurios yra beprasmės, galėsite sutaupyti kur kas daugiau papildomų lėšų.

Taip pat reikėtų suprasti, kad prieš imdami paskolą, turėtumėte skirti pakankamai daug laiko ir pastangų siekiant atrasti patį tinkamiausią paskolos iš žmonių variantą. Tai reiškia, kad paskola turėtų pasižymėti žemiausiomis palūkanomis ir palankiausia grąžinimo tvarka.

Tarpusavio skolinimas

Ar žinote, kad šiomis dienomis skolintis galite ne tik iš greitųjų kreditų bendrovių ar komercinių bankų? Pastaruoju metu taip pat labai sparčiai populiarėja ir tarpusavio skolinimas, kuris vykdomas sutelktinio skolinimo būdu. Tai reiškia, kad pastaruoju atveju skolina ne oficialūs kreditoriai, o fiziniai asmenys.

Tarpusavio skolinimasKad visą tai būtų paprasčiau suprasti, įsivaizduokime, kad jums prireikia dešimties tūkstančių eurų paskolos. Tokiu atveju jūs pasinaudojate tarpusavio skolinimosi platforma, kurioje veikia daugybė privačių skolintojų, skolinančių įvairiomis sumomis. Jei jūs atitinkate keliamus reikalavimus ir esate mokūs klientai, tuomet sutelktinio skolinimo būdu fiziniai asmenys surenka jums reikalingą pinigų sumą, kurią jūs galiausiai pasiskolinate. Ir, žinoma, tokiu atveju turbūt manote, kad jums teks gautą paskolą grąžinti kiekvienam fiziniam asmeniui atskirai, tačiau iš tiesų viskas yra kur kas paprasčiau. Nors žmogui skolina daugybė skolintojų, jis kiekvieną mėnesį turi padengti tik vieną įmoką, kuri galiausiai yra paskirstoma skolinusiems asmenims.

Taigi, kaip jau supratote, neretai tarpusavio skolinimosi platformų pagalba galima pasiskolinti kur kas efektyviau ir paprasčiau – juk tokiu atveju nebelieka būtinybės kreiptis į oficialius kreditorius. Kita vertus, šiuo atveju mes kalbame apie paskolas. Tai yra finansiniai įsipareigojimai paskolų teikėjams, todėl jei jūs pasiskolinate jums reikalingą pinigų sumą, būkite visiškai tikri, kad ją galėsite grąžinti sutartu laiku.

Žinoma, vien žinoti, kad tai galėsite padaryti, nepakanka. Visa tai turėtų būti pagrįsta ir jūsų konkrečiais veiksmais. Tai reiškia, kad jūs turėtumėte labai atidžiai įvertinti savo patiriamas mėnesines išlaidas ir atsižvelgti į savo gaunamas tikrąsias pajamas. Pajamų ir išlaidų santykis jums leis lengviau suprasti, kokia yra jūsų finansinė padėtis ir ar prisiimti papildomi finansiniai įsipareigojimai neturės neigiamos įtakos jūsų situacijai. Kaip bebūtų jei pasistengsite išvengti įvairių papildomų išlaidų, kurios iki tol gerokai sumažindavo jūsų pajamas, tuomet taip pat galėsite lengviau stabilizuoti savo padėtį ir nesusidurti su nepatogumais grąžinant paskolą. Todėl akivaizdu, kad tinkamas ir atidus asmeninių finansų valdymas yra labai svarbus veiksnys norint padengti turimus finansinius įsipareigojimus.

Sutelktinis finansavimas

Norint, kad jums pagelbėtų sutelktinis finansavimas, reikėtų pasinaudoti tarpusavio skolinimosi platformomis, kurias galima labai lengvai rasti naudojantis internetu. Vos tik Lietuvoje pradėjo veikti tokio pobūdžio paslaugos, didelė dalis vartotojų, kurie iki tol nevengdavo kartas nuo karto pasinaudoti greitųjų kreditų bendrovių teikiamomis paslaugomis, suprato, kad tai gali būti labai efektyvi ir patogi alternatyva, padedanti jiems jų finansinius klausimus išspręsti dar efektyviau ir lengviau.

Sutelktinis finansavimasKita vertus, jei jūs iki šiol apskritai nesate kreipęsi dėl paskolų, turbūt sutelktinis finansavimas jums yra pakankamai sunkiai suprantamas pasirinkimas, tačiau galite būti tikri, kad toks sprendimas yra labai nesudėtingas. Tarpusavio skolinimosi platformos veikia sutelktinio finansavimo būdu. Tai reiškia, kad paskolos prašančiam asmeniui reikalingą pinigų sumą surenka daug skirtingų žmonių. Tokia praktika leidžia išvengti būtinybės kreiptis į kreditų bendroves, unijas ar komercinius bankus.

Žinoma, nereikėtų kalbėti vien tik apie skolinimosi būdus. Taip pat ne ką mažiau svarbi ir jūsų finansinė padėtis. Akivaizdu, kad paskolų teikėjai vertina oficialias vartotojų gaunamas pajamas, tačiau tik patys vartotojai žino, kokia yra tikroji jų finansinė padėtis. Pavyzdžiui, kai kurie žmonės turi pakankamai daug neoficialių finansinių įsipareigojimų, kurie labai sumažina jų grynąsias mėnesines pajamas. Tokios situacijos yra labai sudėtingos ir pavojingos, kadangi kreditoriai tokių įsipareigojimų nemato. Jei vartotojas gauna paskolą turėdamas gerokai daugiau įsipareigojimų nei jo pusė gaunamų pajamų, labai tikėtina, kad jis susidurs su dar didesnėmis finansinėmis problemomis, kadangi jo pajamų nebepakaks padengti gautos paskolos grąžinimo įmokas, kartu nepamirštant ir pragyvenimui skirtų išlaidų.

Dėl minėtų priežasčių kiekvienas žmogus turėtų būti sąžiningas su savimi. Jei žinote, kad jūsų finansinė padėtis yra nepavydėtina ir vargu ar jūs galėsite laiku grąžinti paskolą, kur kas geriau susilaikyti ir ieškoti kitokios alternatyvos. Tuo tarpu, jei vis dėlto kitų išeičių jūs nematote ir norite, kad jums padėtų sutelktinis finansavimas, būtinai sumažinkite savo mėnesines išlaidas ir pasistenkite kaip įmanoma labiau padidinti savo gaunamas pajamas. Nuo to gali tiesiogiai priklausyti ir jūsų finansinė padėtis.

Žmonių paskolos

Ar žinojote, kad yra keli būdai pasiskolinti? Kadangi šiandien paskolos yra labai populiarus finansinių problemų sprendimas, vartotojai daug dėmesio skiria ne tik greitųjų kreditų, unijų ir komercinių bankų teikiamoms finansinėms paslaugoms. Jie taip pat nepamiršta, kad šiomis dienomis egzistuoja ir žmonių paskolos, kurios gali būti suteiktos tiek tiesiogiai kreipiantis į paskolas teikiančius fizinius asmenis, tiek ir pasinaudojus tarpusavio skolinimosi platformomis.

Žinoma, galbūt pastarasis sprendimas jums skamba pakankamai neįprastai ir netgi egzotiškai, tačiau iš tiesų viskas yra kur kas paprasčiau. Žmonių paskolos, kurios teikiamos sutelktinio skolinimo būdų, šiandien yra labai patogus finansinis pasirinkimas. Tokiu atveju paskolą norinčiam gauti asmeniui nereikia kreiptis į oficialius kreditorius. Vietoje to, vartotojas užsiregistruoja pasirinktoje tarpusavio skolinimo platformoje, kuri veikia internetu, ir sulaukia atsakymo dėl paskolos suteikimo. Jei jis yra teigiamas, tuomet sutelktinio skolinimo būdu platformoje veikiantys fiziniai asmenys dalimis skolina pinigus. Trumpiau tariant, vartotojo prašomą paskolos sumą gali sudaryti daugybės skirtingų žmonių pinigai. Toks sprendimas leidžia kur kas greičiau ir patogiau surinkti net ir pakankamai dideles pinigų sumas.

Taigi, kaip matote, būdų, padedančių lengviau pasiskolinti, yra ne vienas, todėl jei jūs svarstote apie kreipimąsi dėl paskolos ir jums niekaip nepavyksta nuspręsti, kuris gi pasirinkimas jūsų atveju galėtų būti tinkamiausias, pasistenkite skirti šiek tiek daugiau savo laiko ir įvertinti galimus variantus, ieškant pačiomis žemiausiomis palūkanomis ir pačiu palankiausiu paskolos grąžinimo terminu pasižyminčio pasiūlymo.

Kai rasite paskolą, kuri atitinka jūsų lūkesčius, taip pat apgalvokite ir savo individualią finansinę padėtį, kuri kiekvienu atveju gali labai skirtis. Šiuo atveju reikėtų vertinti labai aiškius ir tikslius skaičius, todėl apskaičiuokite, kokios yra jūsų tikrosios pajamos ir išlaidos. Žinodami likutį, galėsite suprasti ar jums reikia ką nors keisti. Įprastai, jei norima nesusidurti su lėšų trūkumu, išlaidas bet kuriuo atveju patariama sumažinti – tarp jų neabejotinai bus tų, kurios nėra būtinos. Taigi, jei pasistengsite kaip įmanoma optimaliau paskirstyti savo gaunamas pajamas, jūsų finansinė situacija turėtų pagerėti.

Paskolos iš privačių asmenų

Ne kiekvienas šiuolaikinis vartotojas gali tikėtis paskolą gauti kreipdamasis į oficialias Lietuvoje veikiančias greitųjų kreditų bendroves. Kartais vartotojai neatitinka tam tikrų reikalavimų, kuriuos įprastai taiko kreditoriai, todėl tokiose situacijose paskolos iš privačių asmenų būna vienas iš palankiausių ir efektyviausių pasirinkimų. Žinoma, nereikėtų suprasti klaidingai – paskolos iš privačių asmenų taip pat pasižymi atitinkamais reikalavimais, kadangi paskolas suteikiantys asmenys turi būti tikri, kad jų paskolinti pinigai bus grąžinti taip, kaip yra sutarta paskolos sutartyje.

Taigi, šiandien labai sparčiai populiarėja internetu veikiančios tarpusavio skolinimosi platformos, kurios yra šiuolaikiškas ir labai patogus finansinių problemų sprendimo būdas. Vartotojai, kurie nenori kreiptis į oficialius kreditorius, gali pasinaudoti tarpusavio skolinimosi platformomis ir jų dėka lengviau gauti norimo dydžio paskolą. Šis principas veikia sutelktinio skolinimo būdu. Tai reiškia, kad įprastai vartotojui paskolą suteikia ne vienas, o daugybė skirtingų fizinių asmenų.

Tačiau vėlgi, jei kalbame apie skolinimąsi, būtina atminti, kad kiekvienas vartotojas, kuris pasiryžta prisiimti papildomą finansinį įsipareigojimą, turi elgtis labai atsakingai. Kreipimasis dėl paskolos yra labai atsakingas žingsnis, todėl nereikėtų manyti, kad jei paskolą gausite labai lengvai ir greitai, jos grąžinimui nereikės skirti daug papildomo dėmesio ir pastangų. Tai būtų labai klaidingas požiūris, kuris taip pat galėtų sukelti daugybę finansinių problemų. Taigi, jei jūs norite skolintis atsakingai, būtinai apgalvokite, kokios yra jūsų tikrosios finansinės galimybės.

Jei paskolos jums prireikė todėl, kad susidūrėte su asmeninių finansų stygiumi, tai rodo apie tam tikras padarytas klaidas, kurių reikėtų žūtbūt išvengti ateityje. Todėl jei jūs nustatysite padarytas klaidas ir pakoreguosite savo priimamus sprendimus, turėtumėte kur kas lengviau pajudėti į priekį. Be to, papildomi finansiniai įsipareigojimai tokiu atveju jums neturėtų sukelti jokių didelių rūpesčių, kadangi tinkamai optimizavę savo mėnesinį biudžetą, galėtumėte lengviau padengti turimus finansinius įsipareigojimus. Taigi, dabar belieka peržiūrėti galimus paskolų variantus, įvertinti savo finansinę padėtį, atsisakyti nereikalingų išlaidų ir kreiptis dėl pasirinktos paskolos iš privačių asmenų, kurie sutelktinio skolinimo būdu patenkins jūsų finansinius poreikius.

Skolintis iš žmonių šiais laikais yra daug paprasčiau nei anksčiau, nes dabar kreditorių gausa leidžia rinktis palankiausias sąlygas. Kiekvienas žmogus, kuris skolinasi privačiai, gali nustatyti kokias palūkanas mokės ir kiek laiko mokės įmokas. Aišku, būna įvairiausių niuansų, kuriais domėtis reikėtų atskirai.

Taip pat skaitykite: kur suteikiami kreditai be registracijos mokesčio